0
Twój koszyk jest pusty.
     

 

Naturalne suplementy witaminowe »

Naturalne witaminy - Suplementy diety witaminoweWspółczesny styl życia, pełen stresu, pędu i braku czasu nie sprzyja naszemu organizmowi. Brakuje nam wielu substancji, co sprawia, że jesteśmy bez energii, popadamy w różne choroby, a nasz wygląd nie tryska witalnością. Specjaliści coraz częściej proponują suplementację diety naturalnymi witaminami. Dlaczego suplementy są w tak ważne?

Jakie witaminy wybierać? »

Na półkach sklepowych aż roi się od różnego typu witamin. Reklamy kuszą nas magicznymi właściwościami niemal od pierwszego użycia. Warto natomiast zachować zimną krew i z głową wybierać odpowiednie produkty. Zdarza się często, ze pomimo prawidłowej diety poziom niektórych witamin w organizmie jest zatrważająco niski. Dzieje się to szczególnie, gdy uprawiamy sporty. Wówczas warto sięgnąć po odpowiednią suplementację.

suplementy diety witaminy

Witaminy dla sportowca »

Ciało sportowca wymaga dostarczania znacznie większej ilości witamin oraz minerałów. Każdy trening generuje wydalanie wielu substancji, które należy skutecznie i szybko uzupełnić, by uniknąć nie tylko utraty pożądanych efektów ćwiczeń, ale także zdrowia.
Dzisiejszy rynek proponuje całą gamę różnego typu witamin. Zawsze należy sprawdzać dokładnie skład suplementów. Sprawdzajmy też dawki oraz zainteresujmy się przyswajalnością preparatów.

Jak wybierać suplementy diety »

Gdy zdecydujemy się na suplementację witaminami, należy przystąpić do analizy składu jakościowego. Sprawdźmy w jakich formach chemicznych oraz jakie substancje zastosowano w preparacie. Dobierzmy też suplement diety do własnych wymagań – nie sięgajmy po mocne produkty, gdy niedobór którejś z witamin jest niewielki. Sprawą indywidualna jest natomiast wybór formy preparatu: kapsułki lub tabletki.

Do najważniejszych witamin, które powinni zażywać sportowcy należą: witaminy z grupy B (głównie B1, B2, B6, B12), witamina C, witamina E czy witamina A.

 

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com