0
Twój koszyk jest pusty.
     

 

Suplementacja kolagenem »

suplementacja kolagenemKolagen stanowi aż 30% masy ludzkiego białka. Jest głównym składnikiem tkanki łącznej, znajdującej się w skórze, naczyniach krwionośnych czy ścięgnach. Ubytek kolagenu wiąże się często z utratą jędrności skóry, powstawaniem zmarszczek oraz wiotczeniem tkanek. Naturalny kolagen podawany jest w razie potrzeby w procesie suplementacji. Nasza oferta zawiera kolageny, które charakteryzują się dużą skutecznością.

Kolagen Bodybalance »

Utrata masy mięśniowej połączona z większą masa tłuszczowa to efekt starzenia się. Sarkopenia jest niebezpieczna dla naszego zdrowia oraz niepożądana przez sportowców. To z myślą o takich osobach powstał kolagen przystosowany do walki z sarkopenią. Stosowanie kolagenu Bodybalance znacznie zwiększa także poziom masy beztłuszczowej przy jednoczesnym treningu.

Kolagen z witaminą C »

naturalny Kolagen na stawyDodatek witaminy C wpływa na odpowiednią produkcję kolagenu. Sama witamina C to nieocenione źródło zdrowia. Do najważniejszych zadań witaminy C należą:

 

Kolagen rybi z witaminą C »

Kolagen rybi bogaty jest w peptydy kolagenowe pozyskane ze skór ryb zimno morskich. Kolagen w postaci suplementu bogaty jest równieżw witaminę C, która wzmaga produkcje kolagenu w organizmie.

Kolagen VERISOL z Witaminą C »

Zdolność naszego organizmu do regeneracji spada po 20. roku życia. Idealna odpowiedzią na to jest stosowanie kolagenu VERISOL wzbogaconego o witaminę C. To produkt zawierający aż 90% przyswajalnego białka, dzięki czemu jego działanie jest maksymalnie skuteczne.

Wybór odpowiedniego białka zależne jest więc od konkretnych potrzeb. Preparaty łączy jednak jedna cecha – chęć kompleksowego zadbania o swoje zdrowie i kondycję organizmu.

 

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com